Tuoteryhmät

Luo pdf

Lisää suosikiksi

Kärcher KM 70/30 C Bp 2SB Imulakaisukone (runkomalli) 1517-231

17607

Ilmainen toimitus tälle tuotteelle noutopisteisiin
Tarjous

Hinta:

1 769,00 €

1 409,56 € (alv 0%)

Saatavuus:

Tilaustuote, 1-2 viikkoa

-
+
Lisää koriin

Imulakaisukone, Kärcher


Battery Power+ -sarjan akulla toimiva KM 70/30 C -imulakaisukone tarjoaa kustannustehokaan vaihtoehdon pölyn ja pikkuroskien poistoon.

Suuren suodatuspinta-alan tarjoavan laakasuodattimen ja sen puhdistustoiminnon ansiosta tämä malli kykenee poistamaan myös suuremmat pölymäärät ja samalla minimoimaan ympäristöön nousevan pölyn määrän.

Kevyesti kulkeva lakaisin mukautuu ketterästi ulkoalueiden ja sisätilojen puhdistamiseen ja mahtuu varastoituna pieneenkin tilaan.

Pikkuroskat, lehdet ja hiekoitushiekka saadaan koneen avulla nopeasti ja lähes äänettömästi talteen. Helposti säädettävä pääharja mukautuu nopeasti erilaisille pinnoille

Lakaisin toimii Battery Power+ -sarjan 36V akulla ja laturilla. Ne ovat yhteensopivia sarjan muiden siivouslaitteiden ja ulkotyökalujen kanssa.
Tämä versio toimitetaan ilman akkua ja laturia. Suositeltavat varusteet: 7,5 Ah akku (2.445-043.0) ja pikalaturi (2.445-045.0).


Huom. laite on runkomalli, ei sisällä akkua / laturia. Muistathan tarvittaessa tilata akun ja laturin erikseen












Kärcher KM 70/30 C Bp 2SB imulakaisukone - Tekniset tiedot
Työsuoritus maksimi 3920 m²/h
Työleveys pääharjalla 480 mm
Työleveys 1 sivuharjalla 700 mm
Työleveys 2 sivuharjalla 980 mm
Käyttövoima Battery Power+ -sarjan akut 36 V
Käyttöaika yhdellä latauksella Maks. 2 h (7,5 Ah)
Säiliötilavuus brutto/netto 45 / 20 l
Suodatinpinta-ala 0,6 m²
Paino 33,5 kg
Mitat (P x L x K) 1200 x 980 x 1070 mm












Kärcher KM 70/30 C Bp 2SB imulakaisukone - Ominaisuudet
- Imutoiminto
- Irrotettava litiumioniakku
- Sähköinen lakaisutoiminto
- Säädettävä telaharja
- Kokoontaitettava työntöaisa
- Soveltuu ulko- ja sisäkäyttöön
- Portaattomasti säädettävä sivuharja
- Taittuva työntökahva helpottaa varastointia ja kuljettamista





Kärcher KM 70/30 C Bp 2SB imulakaisukone - Vakiovarusteet
- Hienopölysuodatin
- Huom. ei sisällä akkua / laturia. Tilaathan nämä erikseen




Kärcher KM 70/30 C Bp 2SB imulakaisukone - Takuu
Takuu ammattikäyttöön 12 kk


Kärcher KM 70/30 C Bp 2SB Imulakaisukone - Tuotekortti (PDF)

Kärcher KM 70/30 C Bp 2SB Imulakaisukone - Käyttöohje (PDF)

Kärcher KM 70/30 C Bp 2SB Imulakaisukone - Online-käyttöohje

Tarjouspyyntö


Lähetä

Leasing-tarjouspyyntö yrityksille


Yritysleasing on tarkoitettu Y-tunnuksellisille asiakkaille, jotka tekevät hankinnan elinkeinotoimintaansa tai muuhun taloudelliseen toimintaan liittyen (yritykset, yhdistykset, säätiöt jne.). Palvelu ei ole tarkoitettu yksityishenkilöiden tai muuten kuluttajaluonteisten hankintojen rahoittamiseen. Lähetämme leasing-tarjouksen 1-2 arkipäivän sisällä. Lue lisää rahoitusratkaisuista.

Lähetä